В Левски набелязали двама бразилски нападатели

Левски е набелязал двама бразилски нападатели. Те вече са били наблюдавани на живо от главния скаут на клуба Красимир Петров. Сините ще продължат да ги следят. И ако останат доволни от видяното, то поне един от тях ще бъде привлечен през лятото.

В момента Хулио Веласкес разполага за върха на нападението с тараните Мустафа Сангаре и Алекс Колев. И към двамата имаше интерес през зимата, но до продажбите им не се стигна. Изходящи сделки обаче могат да бъдат осъществени през лятото. В момента Колев лекува травма и алтернатива на Сангаре е Илиян Стефанов.

Сините държат правата и на двама младоци, които в момента трупат опит в други тимове. Още през есента те пратиха в столичния Септември Борислав Рупанов, а през зимата дадоха Преслав Бачев на Ботев Враца. През лятото те със сигурност ще се завърнат на „Георги Аспарухов“.

„Тема Спорт“

Related Posts

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Берое привлече централен защитник от Хебър, Вълчев обеща да помогне за възраждането на клуба

Берое продължава активната си селекция за новия сезон във Втора лига. Старозагорци обявиха привличането на Георги Вълчев, който се превръща в третото ново българско попълнение на тима през това лято.…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *