В Левски набелязали двама бразилски нападатели

Левски е набелязал двама бразилски нападатели. Те вече са били наблюдавани на живо от главния скаут на клуба Красимир Петров. Сините ще продължат да ги следят. И ако останат доволни от видяното, то поне един от тях ще бъде привлечен през лятото.

В момента Хулио Веласкес разполага за върха на нападението с тараните Мустафа Сангаре и Алекс Колев. И към двамата имаше интерес през зимата, но до продажбите им не се стигна. Изходящи сделки обаче могат да бъдат осъществени през лятото. В момента Колев лекува травма и алтернатива на Сангаре е Илиян Стефанов.

Сините държат правата и на двама младоци, които в момента трупат опит в други тимове. Още през есента те пратиха в столичния Септември Борислав Рупанов, а през зимата дадоха Преслав Бачев на Ботев Враца. През лятото те със сигурност ще се завърнат на „Георги Аспарухов“.

„Тема Спорт“

Related Posts

Алберт Риера е фаворит за нов треньор на Лудогорец

Испанският треньор Алберт Риера се очертава като водещ кандидат за нов наставник на Лудогорец, съобщава израелското издание „Спорт 5“. Информацията за интереса към специалиста се появи още преди около месец,…

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *