Берое привлече централен защитник от Хебър, Вълчев обеща да помогне за възраждането на клуба

Берое продължава активната си селекция за новия сезон във Втора лига. Старозагорци обявиха привличането на Георги Вълчев, който се превръща в третото ново българско попълнение на тима през това лято.

26-годишният централен защитник пристига от Хебър, където през изминалата кампания записа 21 мача и реализира две попадения. Очакванията са той да подсили отбранителната линия на Берое в битката за силно представяне през новия сезон.

От клуба официално представиха новия си футболист чрез публикация в социалните мрежи, а самият Вълчев отправи послание към феновете на „зелените“.

„Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм, за да върнем Берое там, където му е мястото!“, заяви новото попълнение.

С привличането на Вълчев Берое продължава изграждането на състав, който да отговори на амбициите на клуба за завръщане сред водещите отбори в българския футбол.

Related Posts

Легендарни футболни реликви на търг в подкрепа на каузата на Стилиян Петров

Фондация „Стилиян Петров“ обяви старта на благотворителен онлайн търг, който има за цел да увеличи средствата, събрани по време на тазгодишното издание на благотворителния „Мач на надеждата“. Инициативата започва на…

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *