Лудогорец започва контролите с Етър, мачът ще бъде отворен за фенове

Лудогорец ще даде старт на серията си от летни контроли с приятелски мач срещу Етър, съобщиха от разградския клуб.

Двубоят е насрочен за утре от 19:00 часа и ще се проведе на първи терен на тренировъчната база на шампионите. Срещата ще бъде с вход свободен, което ще позволи на привържениците да наблюдават отблизо първата проверка на „орлите“ по време на подготовката за новия сезон.

От клуба са помислили и за феновете, които няма да могат да присъстват на място. Контролата ще бъде излъчена на живо в официалния YouTube канал на Лудогорец.

„Очакваме ви на базата, за да подкрепим отбора в началото на подготовката за новия сезон!“, написаха от клуба в обръщение към своите привърженици.

Проверката срещу Етър ще даде първи възможности на треньорския щаб да види в игрова обстановка футболистите след началото на лятната подготовка и да тества различни варианти преди старта на официалните мачове.

Related Posts

Легендарни футболни реликви на търг в подкрепа на каузата на Стилиян Петров

Фондация „Стилиян Петров“ обяви старта на благотворителен онлайн търг, който има за цел да увеличи средствата, събрани по време на тазгодишното издание на благотворителния „Мач на надеждата“. Инициативата започва на…

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *