
Лудогорец ще даде старт на серията си от летни контроли с приятелски мач срещу Етър, съобщиха от разградския клуб.
Двубоят е насрочен за утре от 19:00 часа и ще се проведе на първи терен на тренировъчната база на шампионите. Срещата ще бъде с вход свободен, което ще позволи на привържениците да наблюдават отблизо първата проверка на „орлите“ по време на подготовката за новия сезон.
От клуба са помислили и за феновете, които няма да могат да присъстват на място. Контролата ще бъде излъчена на живо в официалния YouTube канал на Лудогорец.
„Очакваме ви на базата, за да подкрепим отбора в началото на подготовката за новия сезон!“, написаха от клуба в обръщение към своите привърженици.
Проверката срещу Етър ще даде първи възможности на треньорския щаб да види в игрова обстановка футболистите след началото на лятната подготовка и да тества различни варианти преди старта на официалните мачове.


