Христо Крушарски след победата над Левски: „Аз съм късметлия, но футболът иска работа, не ексцесии“

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски се появи на стадион „Локомотив“ за първи път от месеци и даде дълго интервю след победата на тима с 1:0 над Левски в дербито на кръга.

„Ако не ме лъже паметта, точно по този начин преди 10 години се появих в Пловдив. Днес пак съм тук – и пак с постижение“, каза Крушарски с усмивка.

Бизнесменът похвали работата на треньора Душан Косич и целия щаб:

„Имаме екип, имаме треньор, който стои твърдо и не се подава на провокациите.“

Крушарски не спести критики към феновете заради инциденти по трибуните:

„Днес заминаха 5000 лева. Ако спрат тези ексцесии, ще имам още една заплата да давам за футбола.“

Той засегна и темата за стадиона и строителството на трибуните:

„Казах, че за 12 млн. ще направя три трибуни. Взеха 18 млн., строиха и пак газим калта… Нека инвеститорът си понесе отговорността.“

По повод обвиненията за залагания в българския футбол Крушарски заяви:

„В Локомотив е по-чисто от църква. Който го хванат, да си носи последствията.“

На финала той обеща да е по-често на трибуните и призова за повече работа и по-малко скандали:

„Футболът се оправя с работа и дисциплина. Без намеса на държавата няма как да стане.“

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *