Червен картон за Алекс Петков при тежка загуба на Кифисия от Панатинайкос

Алекс Петков и Кифисия претърпяха сериозно поражение с 0:3 при визитата си на Панатинайкос в среща от 19-ия кръг на първенството.

Българският централен защитник започна двубоя като резерва, но се появи в игра още в 11-ата минута, след като Якуб Покорни получи контузия. Присъствието му на терена обаче приключи преждевременно, тъй като в 63-ата минута Петков бе изгонен заради втори жълт картон.

Головете за „зелените“ отбелязаха Андрюс Тете, Карол Швидерски и Винсенте Таборда.

След успеха Панатинайкос заема пета позиция с 29 точки, докато Кифисия остава девети с 19 пункта.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Левски писа „шестица“ на Етър във втората си контрола

Левски записа убедителна победа с 6:0 срещу Етър Велико Търново във втората си контролна среща от лятната подготовка. Двубоят се игра в Правец и започна в 18:30 часа. „Сините“ започнаха…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *