Иван Иванов: Защитниците ни са перфектни, но трябва да подобря играта във фаза атака!

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Иванов след равенството на неговия тим – 1:1 със Спартак Варна:

„Предният мач беше 10 пъти по-добър от този. Емоционален съм. Не искам да виждам това състояние на отбора след 20-а минута. Лоши проведени атаки и лоши отигравания. Ясно е, че сме 10 мача без победа и това тежи, но не искам това да е оправдание или фактор“, заяви той.

„Най-важното е да се стараем да спазваме нещата във фаза атака, но трябва и да ги изпълняваме. Първите 4 мача от efbet Лига отборът ни игрово стоеше много добре. На нас проблемът ни е във фаза атака. Всеки си мисли, че линията на защита ни е висока, но не е това проблемът. Когато сме добре групирани и знаем какво да направим. Когато притежаваме топката, сме беззъби. Не можем да доразвием атаките. Това е най-сериозният проблем на този отбор“, добави наставникът.

„Не мога нищо да кажа за трансферния пазар. Моята работа е да подобря играта на тези играчи във фаза атака. Нямам забележки почти към защитниците. Перфектни са на почти 90 процента. Проблемът ни е, когато губим топката от елементарни положения. Това бе най-слабият ни мач игрово. Не съм доволен, с изключение на първите 20 минути. Българският манталитет отново се прояви – повеждаме 1:0 и се прибираме назад“, завърши Иван Иванов.

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *