Ачиари: Направихме много добър мач срещу добър отбор

Наставникът на Берое Хосе Луис Ачиари коментира поражението с 0:1 като домакин от Лудогорец в среща от 6-ия кръг на ефбет лига:

Искам да поздравя моите играчи, защото направиха много добър мач срещу добър отбор. Затруднихме Лудогорец. Въпреки всичките положения си тръгваме с празни ръце. Играчите много искаха да победят в този мач. Не спечелихме трите точки, но съм доволен от силната игра на отбора. Не можехме да използваме Жорди Говеа, защото го продаваме в Словения. Карлос Алгара беше контузен и решихме да не рискуваме.  Много важно е да се подсилим с нови попълнения, за да имаме вариативност. Пожелавам на Лудогорец да играе в Лига Европа и да представят България.

 

Related Posts

Берое привлече централен защитник от Хебър, Вълчев обеща да помогне за възраждането на клуба

Берое продължава активната си селекция за новия сезон във Втора лига. Старозагорци обявиха привличането на Георги Вълчев, който се превръща в третото ново българско попълнение на тима през това лято.…

Манчев стартира новата ера в Берое с 25 футболисти и пет планирани контроли

Новият старши треньор на Берое Владимир Манчев проведе първата си тренировка начело на старозагорския тим, като изведе група от 25 футболисти за началото на подготовката преди новия сезон във Втора…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *