Томаш: Моята задача е да държа играчите здраво стъпили на земята

Наставникът на Спартак Варна Александър Томаш говори преди срещата с Ботев Пловдив в мач от 6-ия кръг на Първа лига.

Ето какво каза старши треньорът на „соколите“:

Това, което искам да изградя ще подобри индивидуалните качества на нашите футболисти, ще бъде приятен за окото футбол. Това е процес и ние сме много далеч от него. Имаме много работа, но момчетата се стараят. Моята задача е да държа играчите здраво стъпили на земята. Мотивацията е строго индивидуална. Знаем срещу какъв отбор играем, знаем техните традиции. Аз съм наясно с нашия отбор. Независимо с кой играем, ние трябва да излизаме с нагласата за победа. Вече как по какъв начин ще са средствата и методите, това е на тренировъчното игрище. Трябва да ги претендираме нещата, за да може да се получат по време на мача. Винаги можем да загубим, но да го направим като отбор, да го направим като семейство.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *