Александър Томаш: Тепърва градим нов отбор

Старши треньорът на Спартак Варна Александър Томаш говори след победата над Арда с 1:0 в първи мач от петия кръг на efbet Лига.

Ето какво каза наставникът на „соколите“:

Харесаха ми някои неща на моменти. Без топка бяхме перфектни. Коренна промяна от предишната среща със Славия. А това говори, че играчите си взимат поука. Тепърва градим нов отбор. Опитваме се да играем футбол. Искаме да изградим разпознаваем стил. Това ще отнеме време и ще има лъкатушене. Трябва да променим мисленето на играчите. Ще дойде и труден момент, убеден съм. Не е лесно да се надгражда, но победите са благодарение на футболистите. Трябват ни още нови попълнения.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *