
Левски е на крачка от подписването на нов договор с генералния си спонсор Palms Bet. Новината бе потвърдена от собственика на компанията Мило Борисов, който разкри, че предложението към клуба вече е прието.
По думите му разговорите с президента на „сините“ Наско Сираков са се провели в началото на юни, когато са били обсъдени финансовите параметри и плановете на клуба за предстоящия сезон. След постигнатото съгласие двете страни ще продължат успешното си сътрудничество.
„Офертата на Palms Bet е изцяло съобразена с финансовите изисквания на клуба за генерално спонсорство и представлява поредната стъпка в нашето дългогодишно партньорство. Радвам се, че г-н Сираков отново се обърна към нас с желание да продължим да работим заедно“, заяви Борисов.
Той разкри още, че по време на разговорите президентът на Левски е споделил амбициите на клуба през следващите години да насочи сериозни инвестиции към развитието на детско-юношеската школа и привличането на перспективни млади футболисти.
„Особено ме радва фактът, че Левски ще инвестира в академията и развитието на таланти, които да се превърнат в основата на отбора в бъдеще. Щастлив съм, че можем да отговорим на очакванията на клуба и да допринесем за следващите му успехи“, допълни Мило Борисов.


