Синият спонсор продължава партньорството си с Левски след ново споразумение

Левски е на крачка от подписването на нов договор с генералния си спонсор Palms Bet. Новината бе потвърдена от собственика на компанията Мило Борисов, който разкри, че предложението към клуба вече е прието.

По думите му разговорите с президента на „сините“ Наско Сираков са се провели в началото на юни, когато са били обсъдени финансовите параметри и плановете на клуба за предстоящия сезон. След постигнатото съгласие двете страни ще продължат успешното си сътрудничество.

„Офертата на Palms Bet е изцяло съобразена с финансовите изисквания на клуба за генерално спонсорство и представлява поредната стъпка в нашето дългогодишно партньорство. Радвам се, че г-н Сираков отново се обърна към нас с желание да продължим да работим заедно“, заяви Борисов.

Той разкри още, че по време на разговорите президентът на Левски е споделил амбициите на клуба през следващите години да насочи сериозни инвестиции към развитието на детско-юношеската школа и привличането на перспективни млади футболисти.

„Особено ме радва фактът, че Левски ще инвестира в академията и развитието на таланти, които да се превърнат в основата на отбора в бъдеще. Щастлив съм, че можем да отговорим на очакванията на клуба и да допринесем за следващите му успехи“, допълни Мило Борисов.

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *