
Олимпийският шампион Карлос Насар се появи на Национален стадион „Васил Левски“, за да подкрепи ЦСКА в реванша от полуфиналите за Купата на България срещу Лудогорец.
Насар, който съвсем наскоро отново се окичи с европейско злато, пристигна в компанията на своя агент Николай Жейнов и приятелката си Александра Костадинова.
Малко преди началото на срещата най-добрият щангист в света получи специално внимание от „червените“. Спортният директор Бойко Величков му връчи фланелка на ЦСКА с №1 и неговото име, както и почетен плакет.
Любопитен детайл е, че преди европейското първенство в Батуми Насар е бил допълнително мотивиран от треньора Христо Янев и щаба на ЦСКА – жест, който очевидно е оставил силна връзка между спортиста и клуба.


