
Левски е отправил официално искане до Съдийската комисия на БФС ключовото дерби с Лудогорец да бъде ръководено от чуждестранен арбитър, научиха Дарик и Dsport.
„Сините“ не за първи път настояват важните мачове от първенството да бъдат поверявани на съдии извън страната. Засега не е ясно дали комисията ще уважи искането.
Двубоят между Левски и Лудогорец е насрочен за 19 септември от 20:30 часа на стадион „Георги Аспарухов“.


