
ЦСКА замина на лагер в Банско с наставника Душан Керкез, чието бъдеще продължава да бъде неясно заради слабия старт на сезона.
В понеделник „червените“ проведоха тренировка и вечеряха на клубната база в Панчарево, след което отпътуваха за планинския курорт. Там тимът ще се подготвя по време на паузата за националните отбори.
Очакваше се днес босненският специалист да бъде освободен, но ръководството на ЦСКА реши да му гласува доверие и той ще води отбора по време на лагера.
Керкез ще може да разчита на почти целия си състав, като само седем футболисти получиха повиквателни за своите национални гарнитури.


