Кирил Десподов: С респект към Испания, но на терена ще покажем най-доброто си

Българският национал Кирил Десподов коментира предстоящия сблъсък с европейския шампион Испания и заяви, че отборът трябва да стъпи с уважение на терена, но след първия съдийски сигнал да покаже целия си потенциал.

„Чувствам се добре. Спечелихме важни три точки срещу Атромитос и направихме три победи за седмица. Това е отличен старт и се надявам да продължим по този начин. Този път ни води към успехите, които искаме да постигнем,“ каза Десподов.

Нападателят сподели и впечатленията си от жребия в Лига Европа, където неговият тим ще се изправи срещу бившия му клуб Лудогорец:
„Разбира се, че изпитах емоция, когато видях, че ще играя срещу Лудогорец. Това е отборът, в който съм уважаван, а и аз уважавам хората там. Сигурен съм, че ще бъда посрещнат добре в Разград. Ще е специален мач за мен, но дотогава има време – сега съм концентриран върху следващите срещи.“

Фокусът му вече е насочен към предстоящото предизвикателство с Испания:
„Докато излезем на терена, трябва да имаме респект. Но след първия съдийски сигнал – никакъв респект, само максимални усилия и най-доброто от нас. Очаква се пълен стадион, което ще бъде огромен плюс. Ще се борим и кой знае – може дори да изненадаме Испания.“

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *