
Българският национал Кирил Десподов коментира предстоящия сблъсък с европейския шампион Испания и заяви, че отборът трябва да стъпи с уважение на терена, но след първия съдийски сигнал да покаже целия си потенциал.
„Чувствам се добре. Спечелихме важни три точки срещу Атромитос и направихме три победи за седмица. Това е отличен старт и се надявам да продължим по този начин. Този път ни води към успехите, които искаме да постигнем,“ каза Десподов.
Нападателят сподели и впечатленията си от жребия в Лига Европа, където неговият тим ще се изправи срещу бившия му клуб Лудогорец:
„Разбира се, че изпитах емоция, когато видях, че ще играя срещу Лудогорец. Това е отборът, в който съм уважаван, а и аз уважавам хората там. Сигурен съм, че ще бъда посрещнат добре в Разград. Ще е специален мач за мен, но дотогава има време – сега съм концентриран върху следващите срещи.“
Фокусът му вече е насочен към предстоящото предизвикателство с Испания:
„Докато излезем на терена, трябва да имаме респект. Но след първия съдийски сигнал – никакъв респект, само максимални усилия и най-доброто от нас. Очаква се пълен стадион, което ще бъде огромен плюс. Ще се борим и кой знае – може дори да изненадаме Испания.“


