
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров коментира пред медиите на летището класирането на „сините“ за плейофите на Лига на конференциите след успеха над Сабах.
„Треньорът ясно каза – всички сме доволни от начина, по който отборът играе и се развива. Левски ще надгражда и се стремим да бъдем по-силни с всеки мач“, заяви Боримиров.
Той уточни, че шанс получават всички футболисти, които показват желание и ниво в тренировките. По отношение на нови попълнения изпълнителният директор запази мълчание: „Когато има новини, ще бъдат съобщени официално от нашата пресслужба“.
Боримиров отправи апел към феновете: „Очаквам пълен стадион, както беше преди две години срещу Айтрахт. Подкрепата на публиката ще бъде изключително важна“.
По темата за предстоящите мачове той коментира, че няма да се отлага срещата с Ботев Враца в неделя, а възможността за отлагане на мача с Ботев Пловдив се анализира.
„Апетитът идва с яденето. Нека първо свършим работата с Ботев Враца, а след това ще мислим за АЗ Алкмаар“, добави Боримиров.


