Даниел Боримиров: Левски ще надгражда след класирането за плейофите в Лига на конференциите

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров коментира пред медиите на летището класирането на „сините“ за плейофите на Лига на конференциите след успеха над Сабах.

„Треньорът ясно каза – всички сме доволни от начина, по който отборът играе и се развива. Левски ще надгражда и се стремим да бъдем по-силни с всеки мач“, заяви Боримиров.

Той уточни, че шанс получават всички футболисти, които показват желание и ниво в тренировките. По отношение на нови попълнения изпълнителният директор запази мълчание: „Когато има новини, ще бъдат съобщени официално от нашата пресслужба“.

Боримиров отправи апел към феновете: „Очаквам пълен стадион, както беше преди две години срещу Айтрахт. Подкрепата на публиката ще бъде изключително важна“.

По темата за предстоящите мачове той коментира, че няма да се отлага срещата с Ботев Враца в неделя, а възможността за отлагане на мача с Ботев Пловдив се анализира.

„Апетитът идва с яденето. Нека първо свършим работата с Ботев Враца, а след това ще мислим за АЗ Алкмаар“, добави Боримиров.

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *