Джони Велинов: Иван Андонов спаси поне 5-6 гола!

Легендата на ЦСКА – Джони Велинов, коментира за „Мач Телеграф“ победата на „армейците“ над Левски във Вечното дерби:

С победата отборът успя да се извини на феновете за резил срещу Локомотив Пловдив. Нашите играха по-добре от Левски и съвсем нормално бе да спечелят. ЦСКА бе по-агресивният, по-компактният, отборът, който повече искаше победата. Когато биеш Левски, всички предишни грешки са оправдани. Явно Нестор Ел Маестро успя да подреди така състава, че да не се усеща отсъствието на редица фигури. Най-важното е, че показахме, че сме ЦСКА. Това е истината. Никога не бива да се отказваме, въпреки трудностите и моментните лоши резултати. Аз винаги съм оптимист и вярвам, че и този сезон ще се борим до последно за трофей.

Много хубав момент за това младо момче – вратаря на Левски. Аз дебютирах по същия начин за ЦСКА, срещу Левски – в мач, в който победихме с 2:1. Момчето спаси поне 5-6 гола, поне! Аз така видях нещата. Каква вина може да носи той? Загубата на Левски се дължи на съвсем други неща. Те загубиха, защото ЦСКА бе по-добрият отбор.

  • Related Posts

    ЦСКА излиза срещу най-сериозния си съперник в лятната подготовка

    Днес ЦСКА ще проведе втората си контрола от началото на лятната подготовка, като се изправи срещу украинския Полесия Житомир. След като планираните проверки срещу Динамо Киев и Карабах не се…

    Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

    Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *