
В ЦСКА напрежението остава високо. Сутринта на базата в Панчарево заниманието на отбора бе водено от кондиционния специалист Игор Делибашич, докато Душан Керкез стоеше встрани от терена. Босненецът изглеждаше мрачен и почти не общуваше нито с щаба си, нито с играчите. По време на сесията той проведе дълъг телефонен разговор, а след края ѝ бе привикан на среща с ръководството.
Както е известно, късно снощи Керкез обяви пред футболистите, фенове и част от шефовете, че подава оставка. Това се случи веднага след загубата от Арда в Стара Загора. Фенският лидер Иван Велчев потвърди новината, но разкри, че до сутринта треньорът не е внесъл официално заявление.
Независимо от това, информацията, която изтича от клуба, е категорична – Керкез вече е история за ЦСКА. В предстоящото гостуване на Ботев (Враца) „червените“ ще бъдат водени от треньора на втория отбор Валентин Илиев, който може да остане временно, докато се избере нов постоянен наставник.


