ЦСКА очаква милиони приходи от ВИП ложите на новия стадион

ЦСКА все още не е стартирал официално продажбата на абонаментни карти за новия сезон, но интересът към най-престижните места на бъдещия Стадион „Българска армия“ вече е изключително висок.

Според информацията почти всички от най-луксозните ложи на новото съоръжение са намерили своите притежатели. Става въпрос за ВИП зоните „Платиниум“ и „Голд“, които ще предлагат условия и удобства, непознати досега за българските футболни стадиони.

На стадиона са предвидени осем ложи от категория „Платиниум“, чиято сезонна цена варира между 160 000 и 180 000 евро. Допълнително има и 20 ложи „Голд“, оценени между 100 000 и 120 000 евро за сезон. При средни стойности на пакетите приходите от тези премиум пространства могат да надхвърлят 3,5 милиона евро.

От клуба вече потвърдиха, че през следващата кампания отборът ще домакинства на обновения стадион „Българска армия“, като остава да бъде обявена точната дата на завръщането. Очакванията са това да се случи още в началните домакински срещи на сезона.

Междувременно „червените“ започнаха кампания по издаването на нови фен карти, чрез които привържениците ще могат да закупуват абонаментни карти и билети за мачовете на новия стадион. От ЦСКА отчитат сериозен интерес към инициативата, като желаещите да се сдобият с клубна карта продължават да се увеличават.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *