Христо Крушарски: „Това беше инсценировка — ще направя всичко, за да отиде Ботев във Втора лига“

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски реагира експресно и в типичния си колоритен стил след прекратеното дерби с Ботев. Той обвини вратаря на гостите Даниел Наумов в симулация и заяви, че ще предприеме действия, за да принуди съперника към изпадане.

„Какъв празник може да бъде, когато срещу теб имаш колеги, които инсценират цели сцени? Погледнете записа — говори се за тежко комоцио в рамото, ако изобщо става дума за комоцио… Мама мия!“, каза Крушарски и продължи критиките към съдийството: „Всичко се изпусна. Аз досега не съм говорел срещу рефери, но при присъствието на шефа на съдиите очаквах ред — какво стана? Локомотив загуби заради един симулант.“

Крушарски припомни, че според него подобно поведение не е първо за Наумов: „Този младеж е правил същото и преди, още докато беше в ЦСКА 1948. Гледайте внимателно — ударът е в рамото. Ако някой не го вижда, ще му дам специални очила.“

В заключение босът на „черно-белите“ повтори, че ще търси начин Ботев да бъде „поставен там, където му е мястото“ — във Втора лига.

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *