Христо Крушарски: „Това беше инсценировка — ще направя всичко, за да отиде Ботев във Втора лига“

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски реагира експресно и в типичния си колоритен стил след прекратеното дерби с Ботев. Той обвини вратаря на гостите Даниел Наумов в симулация и заяви, че ще предприеме действия, за да принуди съперника към изпадане.

„Какъв празник може да бъде, когато срещу теб имаш колеги, които инсценират цели сцени? Погледнете записа — говори се за тежко комоцио в рамото, ако изобщо става дума за комоцио… Мама мия!“, каза Крушарски и продължи критиките към съдийството: „Всичко се изпусна. Аз досега не съм говорел срещу рефери, но при присъствието на шефа на съдиите очаквах ред — какво стана? Локомотив загуби заради един симулант.“

Крушарски припомни, че според него подобно поведение не е първо за Наумов: „Този младеж е правил същото и преди, още докато беше в ЦСКА 1948. Гледайте внимателно — ударът е в рамото. Ако някой не го вижда, ще му дам специални очила.“

В заключение босът на „черно-белите“ повтори, че ще търси начин Ботев да бъде „поставен там, където му е мястото“ — във Втора лига.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *