Томаш: В такива мачове е задължително да вкараме втори гол

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш говори след победата като гост над Хебър с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на efbet Лига.

Ето какво каза наставникът на „армейците“:

Доволен съм от контрола, който показахме в днешната среща. Вътрешното усещане на всеки един е да се отвори мача с няколко гола. Създадохме ситуации, но не отбелязахме много. Няма от какво да съм недоволен. Може и по-бързо да играем с топката. Виждам и положителни неща.

Искам да похваля целия отбор. Наясно сме, че ни трябват точки. Опитваме се да показваме игра, която да се усъвършенства във всеки една среща. Говорил съм с Коялипу. Казал съм, че един нападател трябва да е егоист и да вкарва голове. Коялипу работи и за отбора. Нормално е, когато сме изнесени, да ни направят някоя контраатака. Трябва да има по-голям контрол и в такива мачове е задължително да вкараме втори гол.

Related Posts

УЕФА обяви часовете за жребиите: Левски и ЦСКА научават съперниците си на 16 юни

  УЕФА официално определи часовете за жребиите от първите квалификационни кръгове на европейските клубни турнири, в които ще участват българските представители. Левски, който ще стартира участието си в квалификациите на…

ЦСКА показа следващата важна стъпка към завръщането на „Българска армия“

  ЦСКА продължава да разкрива детайли около изграждането на новия стадион „Българска армия“, а последните кадри от съоръжението показват, че работата по терена навлиза в изключително важна фаза. От клуба…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *