Томаш: В такива мачове е задължително да вкараме втори гол

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш говори след победата като гост над Хебър с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на efbet Лига.

Ето какво каза наставникът на „армейците“:

Доволен съм от контрола, който показахме в днешната среща. Вътрешното усещане на всеки един е да се отвори мача с няколко гола. Създадохме ситуации, но не отбелязахме много. Няма от какво да съм недоволен. Може и по-бързо да играем с топката. Виждам и положителни неща.

Искам да похваля целия отбор. Наясно сме, че ни трябват точки. Опитваме се да показваме игра, която да се усъвършенства във всеки една среща. Говорил съм с Коялипу. Казал съм, че един нападател трябва да е егоист и да вкарва голове. Коялипу работи и за отбора. Нормално е, когато сме изнесени, да ни направят някоя контраатака. Трябва да има по-голям контрол и в такива мачове е задължително да вкараме втори гол.

Related Posts

Сенси към феновете на ЦСКА: Нямам търпение да ви видя на стадиона!

Новото попълнение на ЦСКА Стефано Сенси отправи първото си послание към привържениците на клуба след официалното си присъединяване към „червените“. Италианският халф, който има мачове и за националния отбор на…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *