Златомир Загорчич: Доволен съм от точката

Треньорът на Славия – Златомир Загорчич, остана доволен след равенството 1:1 срещу Арда в Кърджали. Треньорът смята, че столичани са заслужили точката при визитата в южна България.

„Доволен съм от мача. Чакахме своя шанс да вкараме гол и успяхме, след червения картон се прибрахме, но заслужихме своята точка. Вкараха ни през първата част от една грешка.

Когато се прибера в София, ще говоря с президента и ще разбера какво се случва. Ако пропадне сделката за Фабиен, той остава фуболист на Славия и ще разчитам на него“, заяви Загорчич.

Related Posts

„Непрежалимите“: Левски почита Гунди и Котков при представянето на шампионския отбор

Левски ще отдаде почит на легендите Георги Аспарухов и Никола Котков на 30 юни – една от най-тъжните дати в историята на клуба. Това ще се случи преди контролната среща…

Янев след успеха над Одра: Сенси показа класата си, а Цварц и Питас се сработват отлично

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев изрази задоволството си след победата с 3:2 над полския Одра Ополе в последната контрола на отбора по време на подготвителния лагер в Австрия. Наставникът…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *