Александър Томаш напусна Локо Пловдив след скандал!

Александър Томаш повече няма да води Локомотив Пловдив, съобщава „Тема Спорт“.

Днес преди обяд Томаш е имал среща със собственика на Локомотив Пловдив Христо Крушарски и със спортния директор Илко Пиргов, която се е провела в София.

Само преди няколко седмици Томаш подписа нов двугодишен договор със „смърфовете“, но въпреки това няма да го изпълни.

Конфликтът между страните е ескалирал днес, а срещата е приключила изключително бързо. Ето какво обяви от клуба:

“Уважаеми локомотивци,

Днес се проведе среща между собственика на Локомотив Христо Крушарски, изпълнителния директор Венко Рахталиев, спортния директор Илко Пиргов, члена на борда на директорите Димитър Палазов и Александър Томаш.

След нея беше взето решение Александър Томаш да не води повече Локомотив. В момента текат преговори между клуб и старши треньор относно разтрогването на договора.

Треньорите в спортно-техническия щаб Константин Мирчев и Христо Колев ще водят “черно-белите” в предстоящата среща с ЦСКА-София в неделя от 20:30 часа на “Лаута”, гласи официалноро изявление от Локомотив.

Томаш пое Локомотив през пролетта на 2022 година, като записа 79 официални мача начело на тима.

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *