Гьозтепе и Мъри започнаха подготовка за Суперлигата

Станимир Стоилов изведе Гьозтепе на първа тренировка от лятната подготовка на отбора, който спечели промоция за турската Суперлига.

До 10 юли „Гьоз Гьоз“ ще бъде на лагер в Измир, а след това Мъри и компания заминават за Словения, където ще се подготвят до 25 юли.

Очаква се съвсем скоро клубът от Измир да обяви трансфера на Исак Соле от Славия, а до дни ще стане ясна програмата за новия сезон в елита на турското първенство.

Related Posts

Левски влиза в битката за Ивайло Чочев

Според информация на „Тема Спорт“ шампионът Левски е проявил сериозен интерес към национала Ивайло Чочев и вече е провел разговори относно евентуален трансфер. Полузащитникът е сред желаните играчи и от…

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *