Протестът на феновете ще струва 8 бона на Левски

Протестът на феновете на Левски, който беше преди мача с Черно море, донесе глоба от 8 хиляди лева на „синия клуб“. Това стана ясно, след като Дисциплинарната комисия обяви своите наказания.

Заради действията на своите фенове, които забавиха началото на мача с Черно море, Левски ще трябва да плати глоба в размер на 8000 лева. ​

Ето наказанието от родната централа:

За навлизане на публика на терена извън игрово време, на основание чл.37, ал.1, т.1, б. В, предложение 7 от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК „Левски“ гр. София с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

За закъснение от началния час по програма на срещата, на основание чл.37, ал.1, т. 9, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК „Левски“ гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За възпламеняване на бомбички на пистата, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /2023/2024/ – ДК наказва  ПФК „Левски“ гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК „Левски“ гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *