Официално: Лудогорец се раздели с Педро Нареси и Диниш Алмейда

Лудогорец обяви официално раздялата с двама от футболистите си – Педро Нареси и Диниш Алмейда. Договорите на двамата изтекоха и няма да бъдат подновени, с което престоят им в Разград приключва.

Нареси пристигна при „орлите“ през лятото на 2022 година и бързо се утвърди като ключова фигура в халфовата линия на отбора. Алмейда пък се присъедини към клуба в началото на 2023 година и беше важна част от защитния вал на шампионите.

От клуба публикуваха кратко съобщение, с което благодариха на двамата футболисти за приноса им към успехите на отбора:

„ПФК Лудогорец се разделя с Педро Нареси и Диниш Алмейда след изтичането на договорите им. Благодарим им за приноса към клуба и им пожелаваме успех занапред.“

Раздялата с Нареси идва на фона на засилен интерес към полузащитника, който вече е свързван с различни клубове както от България, така и от чужбина. Междувременно Лудогорец продължава да работи по лятната си селекция и по изграждането на състава за предстоящите европейски квалификации.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *