Напрежение след титлата: Мазир Сула с гневно изявление срещу фенове на Левски

Часове след официалното награждаване на „сините“ с титлата, футболистът публикува емоционално и остро послание в социалните мрежи, насочено към част от привържениците на клуба. По думите му, става въпрос за обиди към неговата половинка.

В профила си в Instagram Сула написа гневно съобщение:
„На тези така наречени фенове на Левски София, които обидиха жена ми – ще се видим, к*чи синове.“

Към момента не е ясно какво точно е предизвикало реакцията на халфа – дали става дума за инцидент по време на празненствата на стадион „Георги Аспарухов“ или извън него. Публикацията му обаче бързо предизвика сериозни реакции сред феновете в социалните мрежи.

Левски София завърши сезона като шампион, а Сула бе сред ключовите играчи в похода към 27-ата титла на клуба.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *