Лудогорец представи последните си нови попълнения

Лудогорец представи официално новите си попълнения – националите на Кабо Верде и Швеция Дерой Дуарте и Едвин Куртулуш.
Двамата получиха фланелките на тринадесеткратните шампиони от спортния директор Георги Караманджуков, който ги приветства с добре дошли и им пожела успех.
Двамата вече направиха първа тренировка с Лудогорец, като се очаква да вземат участие в оставащите контроли на “орлите” в Австрия срещу швейцарския Санкт Гален на 26 юни и румънския Университатя (Крайова) на 29 юни.

“Дойдох в Лудогорец, защото това е много амбициозен отбор. Главната ни цел е да влезем в групите на Шампионската лига и да бъдем номер едно в България”, заяви Дуарте.

“Колективът в Лудогорец е страхотен. Има много силни футболисти и аз вярвам, че заедно можем да постигнем големите си цели в Европа и българското първенство”, допълни Куртулуш.

Related Posts

ЦСКА привлече бившия италиански национал Стефано Сенси с договор за две години

ЦСКА официално обяви привличането на Стефано Сенси, който става второто ново попълнение на тима през летния трансферен прозорец. Опитният полузащитник пристига от Анортозис Фамагуста и подписа контракт за два сезона,…

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *