Лудогорец отстрани Оливие Вердон от първия отбор

Носителят на 12 трофея с Лудогорец Оливие Вердон е бил отстранен от първия състав на „орлите“ в дните преди шампионатния двубой срещу Левски, спечелен от разградчани с 1:0 на „Герена“.

Причината за решението на ръководството е свързана с поведението на бранителя в последно време, както и с общото му представяне през сезона.

30-годишният национал на Бенин е част от Лудогорец от есента на 2020 г., като се превърна в един от основните защитници на отбора в последните години.

След отстраняването си Вердон е пратен да тренира с втория състав и по всичко личи, че е много вероятно да напусне клуба. Ръководството ще търси вариант за негов трансфер, тъй като договорът му все още е в сила.

В Разград не са доволни нито от формата му, нито от поведението му, като решението се приема като част от по-широка политика за промени в състава след слабия сезон.

Очаква се Лудогорец да се раздели с още футболисти през лятото, след като вече стана ясно, че договорите на Диниш Алмейда и Педро Нареси няма да бъдат подновени.

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *