Лудогорец с приемлив жребий ако отстрани Динамо Батуми

Лудогорец ще се изправи срещу победителя от двойката Динамо Минск – Пюник във втория предварителен кръг на Шампионска лига. Това отреди тегленият днес жребий в Нион. За да се класират за тази фаза, разградчани трябва да отстранят Динамо Батуми в първия етап.

Другите евентуални съперници на „орлите“ бяха Борац Баня Лука (Босна и Херцеховина), Егнатия (Албания), ТНС (Уелс), Дечич (Черна гора), Ордабаси (Казахстан), Петрокуб (Молдова)

Мачовете на Лудогорец срещу Динамо Минск или Пюник ще се играят на 23/24 юли и 30/31 юли, a двубоите от първия предварителен кръг срещу Динамо Батуми са насрочени за  9/10 и 16/17 юли.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *