Левски се раздели с Рилдо, бразилецът се завръща в Санта Клара

Левски официално потвърди раздялата си с Рилдо Фильо. Атакуващият полузащитник приключва престоя си на „Герена“, след като договорът му за наем изтече и той ще се завърне в португалския си клуб Санта Клара.

От столичния клуб съобщиха, че 26-годишният футболист няма да продължи кариерата си при „сините“, а правата му остават собственост на Санта Клара.

По време на престоя си в Левски бразилецът записа 30 официални мача, в които реализира едно попадение. Въпреки че не успя да се превърне в ключова фигура в състава, той бе част от отбора, който триумфира с шампионската титла през изминалия сезон.

От „Герена“ благодариха на Рилдо за професионализма и усилията му със синята фланелка, като му пожелаха здраве, успехи и късмет в следващия етап от кариерата му.

Раздялата с бразилеца е поредната стъпка от лятната селекция на Левски, където вече текат активни процеси по окомплектоването на състава за предстоящото участие в европейските клубни турнири и защитата на титлата.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *