Левски иска цяла трибуна на „Лаута“

На „Герена“ обмислят сериозно възможността да поискат цялата трибуна на стадион „Локомотив“ в Пловдив, в която се настанява гостуващата агитка, пише „Мач Телеграф“. По-голямата част от нея е заделена за привърженици на „черно-белите“, макар и почти да не се ползва от тях при мачовете с отбори от ранга на Левски и ЦСКА.
В момента истерията около представянето на Станислав Генчев и компания е голяма и феновете се опасяват, че стотици ще останат извън съоръжението в парка „Лаута“. Както е известно, в събота от Левски се похвалиха, че са продали вече 3000 сезонни карти и без Европа. Освен това регистрираха рекордна печалба в магазина за един ден в петък – 117 000 лева.
Не е ясно обаче дали от Локомотив ще се съобразят със своите гости, макар че и между ръководствата на двата клуба да има взаимно уважение. Собственикът на „черно-белите“ Христо Крушарски дори подкрепяше „сините“ в мачовете от евротурнирите на „Герена“.
Той обаче ще трябва да се съобрази и с мнението на привържениците на Локомотив. Те също са в приятелски отношения със Сектор Б, но няма да са щастливи, ако видят цяла трибуна в синьо и бяло.

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *