Климент Йончев се разделя с Левски след по-малко от година на Герена

Директорът по комуникациите на Левски Климент Йончев напуска клуба, съобщава „Тема Спорт“. Така престоят му на стадион „Георги Аспарухов“ приключва значително по-рано от първоначално планираното.

Йончев беше назначен през август 2025 година, като тогава от Левски обявиха, че договорът му е до лятото на 2028-а. Въпреки това той вече е уведомил служителите на клуба за решението си да се оттегли от поста.

През близо едногодишния си престой той имаше ключова роля в комуникационната стратегия на „сините“, като участваше активно в реализирането на редица инициативи както в медийното пространство, така и в организационната дейност на клуба.

Сред по-значимите му публични изяви беше воденето на пресконференцията, на която новият собственик на Левски – Атанас Бостанджиев – беше официално представен пред медиите и привържениците.

Към момента не е ясно дали ръководството на Левски ще назначи нов директор по комуникациите, или ще предприеме преструктуриране и ще закрие позицията. Очаква се повече яснота по въпроса да има в следващите дни.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *