Хесу Урибе: Искам да сме толкова агресивни и срещу Левски!

Новият старши треньор на Берое – Хесу Урибе, дебютира с голям успех с 3:0 над Спартак Варна в първа среща от осмия кръг на efbet Лига. Хосу Урибе, както е известен испанецът, остана доволен от видяното и заяви, че иска от неговия отбор да играе така агресивно и в следващия кръг срещу Левски.

„Изиграхме много добър мач, играхме с офанзивна схема на игра, с трима нападатели и трима защитници, които се справиха добре в отбрана“, заяви Урибе след мача.

Имахме късмет да разполагаме с 2 седмици, за да работим с отбора. Така футболистите можеха да свикнат с моите изисквания. Сегашната система на игра е различна, смятам, че с нея сме по-офанзивни, разиграваме по-бързо топката и правим по-бърз преход, а именно това искам да виждам“, каза той за промяната на системата на игра на Берое.

„Да разбира се, няма съмнение, че това ще бъде един много труден мач. Най-важното е да сме агресивни, защото играем срещу добър отбор. Именно това ще търсим в гостуването – да сме агресивни и да се представим по най-добрия начин“, допълни Урибе.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *