
Халфът на ЦСКА Илиан Илиев-младши коментира нулевото равенство с родния му клуб Черно море в първия полуфинал за SESAME Купа на България.
Ето какво каза полузащитникът на „армейците“:
Направихме едно много силно първо полувреме. Доминирахме. Втората част малко спаднаха оборотите, но това е мач за Купата и има реванш. Ние трябва да сме позитивни и да мислим за втория мач. Сякаш бяхме малко по-припирани с играта с топка, за разлика от първата част. Не мога да кажа, че натежават пропуските. Ние трябва да продължаваме да работим и щом сме стигнали до тази фаза да завършваме ударите, смятам, че ще дойде моментът, в който ще почнем да ги вкарваме.
Със сигурност е по-специален. Видяхте, че хората ме приеха доста добре. Аз тук винаги се чувствам у дома си и съм щастлив, че се получи един хубав мач. Зарадвахме, както техните фенове, така и нашите. Показаха страхотна подкрепа и се получи един празник. Ние не си говорим (б.р. – с баща му Илиан Илиев, който му е бивш треньор в Черно море). Аз повече с майка ми общувам, особено преди срещи. Остава отворен реванша. Както е 0:0, все едно се играе един мач, ще дадем всичко от себе си и се надявам да продължим. Тимът на ЦСКА винаги играе за победа.


