Илиан Илиев: Масата е наредена!

Наставникът на Черно море – Илиан Илиев, остана доволен от успеха с 3:0 над Локомотив София. Специалистът обаче отказа да обяви дали се водят разговори той да остане начело на тима и след края на този сезон. Той поздрави Атанас Илиев за отбелязания хеттрик, но заяви, че очаква повече от него.

„През първото полувреме видях това, което исках. Вкарахме гол и потърсихме втори. Радвам се, че футболистите осъзнаха това, което искахме от тях и го изпълниха . Най-бляскавото представяне трудно, не позволихме на противникът да покаже това, което може. Добро представяне и добри усилия на футболистите. През второто полувреме предпочетохме да запазим силите си. Радвам се, че мачът завърши с победа“, започна Илиев.

„Аз по принцип не обичам да говоря конкретно за футболисти, но Атанас Илиев може повече. При най-малката възможност търси да направи удар, но трябва да подобрява контрола. Исмаил Иса и Илиев могат повече. Честитя на хеттрика на Наско, но трябва да стъпи на тази основа, за да надгражда“.

„Пабло Гарсия и Влатко Дробаров имаха проблеми, предпочетохме да ги съхраним, като ги извадим от игра още на почивката. В това отношение ги съхранихме да нямат по-големи последствия“.

„Мотивация със сигурност не трябва допълнителна да има при нас, но е наше задължение да подходим сериозно, защото чрез тази победа се изкачихме до второто място. Надяваме се да се справим със сгъстения цикъл, направихме промени. Искаме да държим хората в атака по-свежи. Локомотив София играе с трима в защита и нашите външни футболисти имаха работа. Направихме ротации, които дадоха резултат“.

На въпрос дали ще остане начело на Черно море, Илиан Илиев заяви:

„Не съм говорил с ръководството. Има много време и много мачове, де факто с Петьо Костадинов не сме имали почивен ден от много време. Не се оплакваме, но не мислим какво ще се случи, защото има много неща, които да се решават. Масата е наредена“, заяви Илиев.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *