Хуан Переа: Щастлив съм от гола, конкуренцията в Левски ни прави по-силни

Новото попълнение на Левски Хуан Переа изрази задоволството си след победата с 3:1 над Ботев Враца, в която се разписа и помогна на тима си да стигне до трите точки.

„Много съм щастлив, че отбелязах. Благодаря на треньора за доверието и на съотборниците ми за подкрепата. Знаехме колко важен е този мач, за да останем в битката“, сподели колумбиецът.

Переа подчерта, че в отбора подхождат с еднакъв респект към всеки съперник. „Мачът с Лудогорец за Суперкупата вече е в миналото. Сега сме концентрирани върху следващото предизвикателство.“

Нападателят отбеляза, че предстоящите срещи са от ключово значение и целта е ясна – победи. „Всеки мач е важен и ще се опитаме да спечелим всички, които предстоят.“

По повод конкуренцията в атака с Мустафа Сангаре, Переа я определи като положителен фактор. „Конкуренцията е здравословна. Всеки ден се доказваме в тренировките, а треньорът решава.“

В заключение той изрази уважението си към изискванията на треньорския щаб: „Всеки наставник има свой стил на работа. Моята задача е да се съобразявам с него и да давам най-доброто от себе си.“

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *