Хосу Урибе: Берое показа характер след слаб старт


Старши треньорът на Берое Хосу Урибе сподели мнението си след равенството 2:2 срещу Монтана в Стара Загора, след като „заралии“ наваксаха пасив от два гола.

„Много лошо първо полувреме. Второто беше много добро. Не е лесно да обърнеш два гола. Момчетата показаха характер. В четвърти мач вече не губим, натрупахме точки“, заяви Урибе.

Испанският специалист подчерта, че тактическата промяна е била ключова: „Не бяхме добре с трима в защита. Когато сменихме тактиката, нещата се подобриха. Вкарахме седем гола в последните три мача, което не ни се получаваше в редовния сезон“.

Треньорът изрази задоволство от спечелената точка и погледна към оставащите срещи: „Доволен съм, много важна точка. В утрешния ден има още два мача, които ще следим. Отдалечихме се с още точка от отборите, които ни преследват“.

В заключение Хосу Урибе подчерта значението на клуба и основната цел: „Професионалистите говорим на терена. Това е исторически клуб в България на над 100 години. Нашата цел е да го оставим в елита“.

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *