Евртон Бала: Феновете заслужаваха тази титла

Един от основните футболисти на Левски – Евртон Бала, изрази радостта си след шампионските празненства на „сините“ в Първа лига. Бразилското крило, което имаше важна роля за успеха през сезона, отдаде заслуженото на привържениците на клуба.

„Много съм благодарен и щастлив. Феновете бяха зад нас във всеки мач и напълно заслужават това, което се случва“, заяви Бала пред БНТ 3.

Футболистът завърши емоционалното си изказване с краткото, но красноречиво: „Само Левски“.

Related Posts

Кристиян Балов започна подготовка с Цървена звезда

  Българският национал Кристиян Балов официално стартира подготовка с новия си клуб Цървена звезда. Младият талант се присъедини към състава на сръбския шампион, който се събра на стадион „Райко Митич“…

Септември официално назначи португалеца Симао Фрейтас за старши треньор

  Септември София обяви официално новия старши треньор на представителния си отбор. Това е португалският специалист Симао Фрейтас, който поема тима преди началото на новия сезон. Фрейтас пристига в столичния…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *