ЦСКА проведе първа тренировка след лагера в Словения

ЦСКА проведе първата си тренировка за седмицата след кратката почивка, която играчите получиха след завръщането от лагера в Словения. Заниманието започна със стандартна загрявка и продължи с упражнения в квадрати и тактически задачи, свързани с разиграването на топката.

Добра новина за щаба на Душан Керкез е, че Джеймс Ето’о и Джейсън Локило взеха участие в началната част от тренировката заедно с останалите, след което преминаха към индивидуална програма. Очаква се двамата скоро да се включат пълноценно в заниманията на отбора.

Всички останали футболисти са в добро физическо състояние, с изключение на дългосрочно контузения Аарон Исека, който продължава възстановяването си.

Следващата стъпка в подготовката ще бъде двуразова тренировка утре на клубната база в Панчарево.

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *