Ботев Пловдив се похвали с посещаемостта срещу Марибор

Ботев Пловдив съобщи, че на двубоя с Марибор, който бе част от първия квалификационен кръг в Лига Европа, са присъствали точно 15387 души.

„Канарчетата“ спечелиха двубоя на стадион „Христо Ботев“ с 2:1 след попаденията на Антъни Уджа и Никола Илиев, които на два пъти пратиха трибуните в екстаз.

Ето какво написаха от Ботев Пловдив:

„Неповторимата „жълто-черна“ публика. В разгара на лятото, в сезона на отпуските вие все пак показахте, че Ботев е много повече от просто футболен клуб.

Related Posts

Алберт Риера е фаворит за нов треньор на Лудогорец

Испанският треньор Алберт Риера се очертава като водещ кандидат за нов наставник на Лудогорец, съобщава израелското издание „Спорт 5“. Информацията за интереса към специалиста се появи още преди около месец,…

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *