Александър Георгиев: Отново подарихме едно полувреме, искам да виждам характера от втората част

Временният треньор на Локомотив София Александър Георгиев не скри разочарованието си след равенството 2:2 срещу Монтана, като отново отчете огромната разлика в представянето на тима през двете полувремена.

„Повтори се мачът с Ботев Враца. Изключително слабо първо полувреме, а второто беше изцяло с наша доминация. Можеше да се поздравим с успеха. Мисля, че по едно полувреме си разделихме и равенството е заслужено“, заяви Георгиев.

Наставникът призна, че след осигуреното оставане в елита мотивацията в отбора е спаднала.

„Изключително трудно е, след като вече сме се спасили. Трябва самите момчета да намерят сили за мотивация. Опитваме се да ги накараме да играят за емблемата, но за съжаление първото полувреме отново беше като срещу Ботев Враца“, коментира той.

Георгиев обаче похвали реакцията на футболистите след почивката.

„Искам да виждам характера, който показаха през второто полувреме. Да играят спокойно, със самочувствие и да не пропиляваме отново първите части на мачовете“, завърши временният наставник на „железничарите“.

Related Posts

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *