Хосе Луис Ачиари: Изпълнихме целта си!

Наставникът на Берое – Хосе Луис Ачиари, видимо бе щастлив, след като отборът му постигна победа  2:0 над Пирин Благоевград, след която заралии си осигуриха оставането в елита и за догодина.

„Истината е, че сме много щастливи, тъй като с тази победа ни гарантира математически, че сме изпълнили целта си и оставаме в елита. Направихме добър сезон и заради един гол не успяхме да сме в горната група. Въпреки това, успяхме да започнем добре в тази група, спечелихме два мача и изпълнихме целта си. Така успяхме да предотвратим напрежението, както беше в миналия сезон, когато Берое игра бараж за спасение“, започна аржентинецът.

„Благодаря на феновете, искам да поздравя собственика Ернан Банато, спортния директор Пако Сарагоса, всички работещи в клуба, всички футболисти, които играят в клуба. Когато през януари пристигнаха 11 нови играчи, трябваше да направим нов отбор. Благодарности за играчите, много сме щастливи за тези футболисти, които се представиха прекрасно“.

„Ако говорим за мача, първото полувреме се представихме много добре. Имахме динамика и скорост в атаките, което ни донесе успеха“, завърши Ачиари.

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *