Боримиров: Доволен съм от начина, по който играхме

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров говори след успеха с 1:0 над ЦСКА във Вечното дерби:

Получи се хубав мач. Успяхме да зарадваме нашите фенове. Благодаря им от все сърце за европейското поведение на днешния мач. От наша страна нямаше нищо. Доволен съм от начина, по който играхме.  Раздадохме се, това искат нашите фенове. То се видя на терена. Ние го показахме, това е начинът. Във всеки един мач да се раздаваме, за да дишаме във врата на Лудогорец. Гледаме мач за мач, във всеки двубой да бъдем победители и ще видим къде ще стигнем. Това може да даде криле на футболистите. Кристиян Димитров не тренираше до до сряда с отбора. Лекарят на Левски и този на националния отбор имаха комуникация за състоянието му и взеха това решение.

Винаги съм се стремял и съм се радвал да има повече българи в нашия състав. Те трябва да си заслужат мястото си, нищо не се дава даром. Ще се радвам, ако има повече българи в състава ни. За Сангаре няма нищо в клуба, това са спекулации.

Related Posts

Давид Кусо: Левски е шанс да израсна като футболист и човек

Новото попълнение на Левски Давид Кусо сподели първите си впечатления след трансфера си на „Герена“, като подчерта, че преминаването му при „сините“ е огромна възможност както в професионален, така и…

Левски преговаря за марокански халф от Динамо Махачкала

Левски проявява интерес към мароканския полузащитник Мехди Мубарик, съобщава Gong.bg. „Сините“ вече водят разговори за привличането на 25-годишния футболист, като има сериозна вероятност той да стане част от състава за…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *