Томаш: Искам да се извиня на нашите фенове

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш коментира загубата с 0:1 от Левски във Вечното дерби:

Неприятна загуба, особено за нашите привърженици. Искам да се извиня на нашите фенове. Ние влязохме по по-добрия начин. Но когато създаваш положения, трябва да се реализираш. През втората част отпаднахме физически и дадохме инициативата на Левски. Не те че направиха нещо, всичките им положения бяха след наши грешки. Това със сигурност ще ни повлияе психически.

Ако е напрежение, сме длъжни да се справим с него. Има и други причини, физически отпадаме, това са неща, които са наслагвани. Това е пътят, това е начинът. ЦСКА трябва да изглежда много, много по-добре, както през първото полувреме. Стигнахме дъното, сега следва само нагоре. Не съм човек, който се оправдава, нося отговорност. Имаше положителни неща, опитахме се да играем футбол. Другото не го разбирам. Не вкарваме, но създаваме ситуации, бяха чисти. Имахме пространства. Успяхме да излизаме от пресата. Не мога да коментирам дали има или няма дузпа. Искаме да победим във всеки един мач и ще продължаваме. Купър е професионалист и направи невъзможното да се възстанови. Той го показа на терена. Бях спокоен, притеснявах се само да се не поведем по играта на Левски. Това стана само през второто полувреме, когато отпаднахме физически.

Related Posts

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

ЦСКА отстъпи тежко на Полесие Житомир в контрола в Австрия

ЦСКА претърпя поражение с 0:4 от украинския тим Полесие Житомир в една от най-сериозните си проверки по време на подготвителния лагер в Австрия. Срещата се проведе на стадион „Хое Тауерн…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *