Мартин Луков: Извадихме уникален късмет че не загухме накрая!

Вратарят на отбора, Луков, коментира мача, заявявайки, че винаги е бил реалист. Той сподели, че е имало уникален късмет, че отборът не е загубил мача, тъй като и двата отбора са имали чисти ситуации. „Мачът можеше да се развие и в двете посоки“, отбеляза той.

„Винаги съм бил реалист. Уникален късмет с последното положение, че не загубихме мача. Радващото е, че не загубихме. Във всеки момент трябва да бъда полезен и се радвам, че успях да помогна за тази точка.

Колкото по-рано се намери решение на другите въпроси, толкова по-добре. Какво можем да направим? Имаме си договори и досега всичко е платено. Ще видим какво ще се случи. Ние трябва до зимата да изиграем мачове и ще видим.

Благодарим на Любослав Пенев, но във футбола е така. Той до последния момент бе пълен професионалист. Той заслужава успехи“, заяви Луков.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *