Филип Филипов:Надиграхме тотално Левски и това е най-малкото, което могат да получат

Изпълнителният директор на ЦСКА Филип Филипов коментира победата с 2:0 над Левски във Вечното дерби на Националния стадион „Васил Левски“:

Надиграхме тотално Левски и това е най-малкото, което могат да получат. Старахме да се играем, мисля, че беше спортсменско дерби. Футболната ни култура е на това ниво, че стават такива замеряния с ракети и е много лошо, защото е опасно за всички хора, които са на стадиона. Аз не одобрявам тези ракети. Доколкото знам, нашите собственици осигуряват изцяло инвестициите за стадиона, изцяло на клубните шефове е инвестицията.

 

  • Related Posts

    Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

    Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

    Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

    ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *