Александър Томаш: Имаме проблем с физическата подготовка!

Наставникът на ЦСКА – Александър Томаш, не спести своите критики към нападателите на отбора след равенството 0:0 срещу Черно море във Варна.

„Не съм доволен от това, че не победихме. Виждате каква атмосфера направиха нашите фенове, ние се чувстваме като домакини навсякъде. Не съм доволен от хората в предни позиции. Имахме проблеми при изнасянето на топката. Има неща които трябва да поправим. Изправихме се срещу отбор, който няма 23 мача няма загуба у дома”, сподели Томаш след мача на „Тича”.

„Хората в предни позиции са длъжници  на отбора. Казах им го на полувремето и направихме промените. Не съм доволен, защото всеки мач излизаме за победа.

На всяка една позиция трябва да имаме конкуренция и никой не трябва да се отпуска. Трябва ни по-голяма острота и самочувствие в предни позиции. Трябва да работим, но има други футболисти, които трябва да бъдат готови.

Имаме проблем с физическата подготовка с някои играчи, но това ще си остане вътре. Това че правим промени на почивката, означава, че не съм доволен от хората, които са стартирали””, каза още Александър Томаш.

 

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *